Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda 

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?Cave Art Hotel olarak bizi tercih etmeniz için gerçekten çok fazla sebebiniz var! Kemerli tavan barındıran taş odalarımızın yanı sıra orijinal mağara odalarımız da bulunmaktadır. Odalarımızın her biri geleneksel Osmanlı, Selçuklu ve Hitit stiline uygun olarak dekore edilmiştir. Buna ek olarak, bazı odalarımızda ekstra bir özel spa küveti de bulunmaktadır.


Cave Art Hotel; yalnızca oda ve restoran kalitesiyle hizmet sunmaz. Otelimizi tercih ettiğiniz takdirde birçok farklı aktiviteden faydalanma şansına da erişebilirsiniz. Kapadokya denilince birçok kişinin aklına doğal olarak Kapadokya balon turu gelmektedir. Her yıl neredeyse binlerce insan yalnızca bu aktiviteyi yapmak adına bu bölgeye gelir. Balon turunuz sırasında kalacak güvenli ve kaliteli bir mekan arayışında iseniz tercihiniz Cave Art Hotel olmalı! Harika bir tatil veya balayı gerçekleştirmek isteyenlerin ilk tercihi Cave Art Hotel olmalı! Yıllardır bu sektörde bulunan otelimiz; bugüne kadar binlerce insanı bünyesinde ağırlamıştır. Bilhassa Cave Art Balayı paketleri sayesinde balayını harika bir atmosferde geçirmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Tarihin içinde özel bir tatil imkanını sizlere yaşatan otelimiz; Kapadokya’nın muhteşem dokusunu hissetmenizi sağlamaktadır.


Cave Art Hotel’in manzarasına hayran kalacaksınız. Orijinali korunarak restore edilmiş bir taş yapının içerisinde inşa edilmiştir. Bunun yanı sıra, kasaba manzarasını sizlere en iyi şekilde sunan teras restoranımız bulunmaktadır. Ses yalıtımlı odalarımız sayesinde tatiliniz veya balayınız sırasında hiçbir şekilde rahatsızlık yaşamazsınız.Balon turuna ek olarak macera yaşamak isteyenlerin favorisi olan ATV turları, size farklı bir deneyim yaşatacak olan at turları, pekmez kaynatma günü ve Türk gecesi gibi aktivitelere de katılabilirsiniz. Aktivitelerimizin yanı sıra hem bütçenize hem de zevklerinize hitap eden üç farklı balayı paketimiz bulunmaktadır. Balayı paketlerimiz sayesinde Kapadokya bölgesinde farklı turlara katılabilir, müzeleri gezebilir ve odalarımızın kaliteli konaklama imkanlarından faydalanabilirsiniz. Balayı paketlerimizin her birinin son derece uygun fiyatlı olduğunu da söylemeliyiz. Cave Art Hotel olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttuk. Müşterilerimizin istek, şikayet ve beklentilerini anlayarak buna uygun hizmet vermeye gayret etmekteyiz.