Kapadokyayı Keşfedin!

Kapadokyayı Keşfedin!

Kapadokya’yı Keşfedin!

Doğa harikası peribacalarının olduğu Kapadokya’ya gitmek hiç şüphesiz birçok kişinin hayalidir. Güzel atlar ülkesi olarak bilinen Kapadokya’da yapılabilecek o kadar çok aktivite var ki… Ancak, her şeyden önce, Kapadokya’ya gittiğiniz takdirde nerede kalacağınızı netleştirmeniz gerekir. Çünkü, her ne kadar eşsiz bir coğrafya olsa da kötü bir konaklama yerini tercih ettiğiniz takdirde seyahatiniz kabusa dönüşebilir. Bu noktada, sizlere Cave Art Hotel’i öneriyoruz.

Neden Cave Art Hotel?

Cave Art Hotel; her şeyden önce sizlere aradığınız otel imkanlarını sonuna kadar sunmaktadır. Bütçenize ve tercihlerinize uygun olan oda seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. Deluxe Double, Junior Double ve Premium olmak üzere üç farklı oda seçeneğimiz bulunmaktadır. Kemerli tavan içeren taş odaların yanı sıra orijinal mağara odalarının da çok fazla beğenildiğini söylemeliyiz. Siz de bütçenize göre bu üç seçenekten birisini deneyebilirsiniz.

Cave Art Hotel; yeni evlileri unutmuyor! Döviz kurundan dolayı balayınızı yurtdışında geçiremiyorsanız ve ülke içerisinde nereye gitsem diye düşünüyorsanız tercihiniz Kapadokya olmalı! Ancak, Kapadokya konaklama yeri için rezervasyon yaptırmadan evvel Cave Art Hotel’i muhakkak incelemelisiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz balayı paketlerimiz sayesinde hem ekonomik hem de eşsiz güzellikte bir balayı yapma şansına erişebilirsiniz. Üç gece dört gün, dört gece beş gün ve beş gece altı gün olmak üzere sunulan balayı paketlerimizin her birinde benzer aktiviteler bulunmaktadır. Ürgüp, Göreme ve Avanos bölge turunun yanı sıra müze ören giriş biletleri, öğle yemekleri dahil olmak üzere ATV turu, peribacaları ve vadide at turu, özel balayı odası süslemesi, odaya meyve sepeti ve içecek ikramı, Kapadokya ile Kayseri havalimanı arasında ücretsiz geliş ve gidiş transferleri olmak üzere birçok avantajı sizlere sunuyoruz.

Kapadokya’ya kadar gelmişken bu coğrafyanın nimetlerinden faydalanmalısınız. Bu noktada, Cave Art Hotel olarak sizlere birçok aktiviteye katılma imkanı sunuyoruz. Kapadokya balon turu sayesinde eşsiz Kapadokya manzarasına kuşbakışı bakabilirsiniz. ATV turlarına katılarak adrenalinin en üst seviyesini yaşayabilirsiniz. Pekmez kaynatma etkinliğimiz sayesinde güzel vakit geçirebilirsiniz. At turlarımız ise Kapadokya’nın eşsiz güzelliklerini gezmeniz için harika bir fırsat olacaktır.