ATV Turları
#

ATV Turları

Balayınızı yalnızca oturarak ve manzarayı seyrederek geçirmek istemiyorsanız bu aktivite tam size göre! ATV turları sayesinde macera ve adrenalin ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacaksınız. Şehir hayatından bıktıysanız ve trafik çilesiyle ilgili bir şey duymaya dahi tahammülünüz yoksa ATV turları sizi bekliyor. İnanılmaz enerji depolayacağınız bir günün ardından iyi ki bu aktiviteyi yapmışım diyeceksiniz!

Özel bir araçla yapılan outdoor spor türü olan ATV turu görüp görebileceğiniz en adrenalin dolu aktivite olarak dikkat çekmektedir. Arazi için özel olarak üretilen araçlar ile dağ ve tepeleri hiçbir zorluk çekmeden aşmayı başarabilirsiniz. ATV turlarının bir diğer özelliği ise isteğinize bağlı olarak süresinin değişmesidir. Bir başka deyişle, isterseniz 1.5, isterseniz de altı saatlik bir tura katılabilirsiniz. Çamurlara batarak ve tepelere tırmanarak yapacağınız bu aktivitenin süresi tamamen size bağlı!

ATV turlarına katılmak için bazı özel şartlar da bulunuyor! Her şeyden önce, 17 yaşını doldurmanız gerekir. Bunun yanı sıra, çok sürmeyen teorik ve pratik eğitimlere de katılmalısınız. Bir sonraki aşamada ise adrenalin sizi bekliyor.