Kapadokya Balon Turu
#

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya Balon Turu

Kapadokya’da harika bir balayı geçirmeyi düşünüyorsanız balon turunu da muhakkak planlarınız içerisine dahil etmeniz gerekir. Yükseklik korkunuz yoksa veya özel bir rahatsızlıktan dolayı bu aktiviteden çekinmiyorsanız dünyaca ünlü balon turunu en az bir kere denemelisiniz.

Kapadokya balon turu;dünyanın çeşitli otoriteleri tarafından yapılabilecek en güzel tatil aktiviteleri arasında gösterilmektedir. Buna ek olarak, Kapadokya’da dünyanın en iyi ve yoğun balon turu parkuru bulunmaktadır. Sıcak hava balonları sayesinde harika bir turun içerisinde yer alabilirsiniz. Her gün güneş doğmadan evvel yüzlerce sıcak hava balonlarından oluşan konvoy ile Kapadokya’nın hayran kalacağınız güzelliklerine kuşbakışı bakabilirsiniz. Balon turu; sizin için eşsiz ve rüya gibi bir aktivite olarak kalacaktır.

Kapadokya balon turu sayesinde Kapadokya’nın muhteşem vadileri ve peribacaları üzerinden gün doğumunu izleme şansına erişebilirsiniz. Bunun yanı sıra, karşılaşacağınız sürprizler bununla sınırlı değil! Balon turunun ardından son derece güzel bir kutlamayla bu özel günü taçlandıracaksınız. Son olarak sertifika alarak bu aktivitenizi her zaman hatırlamanızı sağlayacak bir belgeye sahip olacaksınız!